Tales ERP -Yeni Nesil Dijital Aracınız

EĞİTİM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Günümüze kurum ve işletmelerin temel süreçlerinin omurgasını Bilişim Teknolojileri ile  ilgili uzmanların şüphesiz  en önemli gereksinimleri; sürekli olarak güncel kalabilmek, teknolojileri takip edebilmek ve kurumlarına yararlı olabilmek için kurum özelinde gerekli bilgileri sürekli edinebilmek ve uygulayabilmektir. PiDATA uzmanları; işte bu noktada, sahip oldukları güncel bilgileri, sahadaki yüzlerce projeden edindikleri tecrübeler ile harmanlayarak eğitim hizmeti dahilinde müşterilerine sunmaktadır.

- e-Dönüşüm Planlaması

- İş Takip ve Yönetimi

- Yazılım Proje Yönetimi

- Yazılım Geliştirme Süreç Yönetimi

- Takım Oyunculuğu 

- Sunum Teknikleri

- Bilgi Güvenliği Gereklilikleri

- Etkin BT Yatırımı Planlama ve Yönetim

PiDATA eğitimleri, genellikle müşteri lokasyonunda, yüz yüze verilmektedir. Kurum ve işletmelere özel, mevcut altyapıları veya yeni projelendirilmiş altyapılar ile ilgili veya gelişen teknolojideki yeni yazılım uygulamaları ile ilgili eğitimlerden müşteriler maksimum faydayı elde edebilmektedirler. Kurs içerikleri, malzemeleri, görseller ve basılı dokumanlar tamamı kursa özel hazırlanmakadır. Bu tür kursları başarıyla tamamladıktan sonra, katılımcılara kendi kişiselleştirilmiş eğitim sertifikaları verilir.

Tercihlerinizi ve tekrar ziyaretlerinizi hatırlayarak size en alakalı deneyimi sunmak için web sitemizde çerezler kullanıyoruz. "Kabul Ediyorum" seçeneğine tıklayarak, tüm çerezlerin kullanımına izin vermiş olursunuz.