Tales ERP -Yeni Nesil Dijital Aracınız

DANIŞMANLIK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tecrübeli BT Danışmanlığı ekibimiz, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu son derece güvenli, yüksek teknolojiye sahip teknoloji platformunu; danışmanlık hizmetleri kapsamında sunmaktadır. Kurum ve işletmelerin bilişim stratejilerini tanımlamalarına , düzenlemelerine, doğru yetenek ve uzmanlıklara ulaşmalarınabilişim teknolojilerini etkin kullanarak zaman ve paradan tasarruf etmelerine, karmaşık ve verimsiz iş süreçlerinin basitleştirilerek verimli hale getirilmesine ve de en önemlisi; verilerinin korunmasına yardım ediyoruz. 

PiDATA Ekipleri , Bilişim Teknolojileri'nde sahip oldukları 20 Yıllık deneyimi  doğru stratejinin oluşturulması,bilgi güvenliğinin sağlanması, sistem entegrasyonunu geliştirmek için modernizasyon hizmetleri sunmak için kullanmaktadır.

Yazılım Geliştirme Süreç  Danışmanlığı hizmeti; söz konusu tecrübenin ışığında yeni teknolojilerin kullanıldığı altyapılar üzerinde verilmektedir. Etkin, sağlam ve geleceğe yönelik bir yazılım ekibinin oluşturulması, doğru teknolojilerin belirlenmesi ve tercih edilen platformların kullanımının sağlanması amacıyla sunulan danışmanlık hizmetinin odağında müşterinin beklentileri yer almaktadır.

Benzer şekilde, en kritik sistemler ve veriler ile çalışmış olmanın getirdiği yeteneklerden biri olan Bilgi Güvenliği ve Siber Güvenlik gereklilikleri alanında da danışmanlık hizmeti sunulmaktadır. Firma ve/veya kurumların bilişim altyapıları, idari süreçleri, çalışan stratejilerinin de dahil olduğu şekilde, uzman ekiplerimiz etkin bir Siber Güvenlik yapılanmasının kurulumu ve işletilmesi için danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

İş ortaklarımız ile birlikte, müşterilerimiz için teknoloji yol haritası oluşturmada mevcut destek ve mevcut kaynakları ve teknoloji trendlerini kullanmanın en etkili yollarını keşfetme konusundaki deneyimimizi paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. 

Tercihlerinizi ve tekrar ziyaretlerinizi hatırlayarak size en alakalı deneyimi sunmak için web sitemizde çerezler kullanıyoruz. "Kabul Ediyorum" seçeneğine tıklayarak, tüm çerezlerin kullanımına izin vermiş olursunuz.