Tales ERP -Yeni Nesil Dijital Aracınız

HİZMETLER

PiDATA ekiplerinin yazılım geliştirme süreçlerindeki ortak hedefi; MÜKEMMELLİK'tir. 

Yazılım Geliştirme Hizmetlerinin temel noktası müşteri ihtiyaçlarını doğru ve eksiksiz belirleyebilmek ve süreçlerin ilk gününden son gününe kadar müşteriyi ürün geliştirme döngüsünün merkezi olarak kabul etmektir. Mükemmelliğin ilk adımı budur.

Tasarım süreçlerinde mükemmelliği yakalamak için ise; yıllar içerisinde işlevselliği kanıtlanmış metodolojiler ile özellikle genç ekibin sıra dışı yaratıcılıkları harmanlanmaktadır. Agile yazılım geliştirme metodolojileri temel alınarak, gelişmiş teknolojiler kullanılarak geliştirilen yazılımlar yine gelişmiş test süreçlerinden geçirildikten sonra itinayla hizmete sunulmaktadır.  

Yazılım hizmetlerinin en değerli aşaması ise şüphesiz kurulum sonrası destek ve güncelleme süreçleridir ve PiDATA ekipleri bu alanda uzmanlıklarını kanıtlamıştır. 

Tercihlerinizi ve tekrar ziyaretlerinizi hatırlayarak size en alakalı deneyimi sunmak için web sitemizde çerezler kullanıyoruz. "Kabul Ediyorum" seçeneğine tıklayarak, tüm çerezlerin kullanımına izin vermiş olursunuz.